Вівторок, 21 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Харчування під час онлайн-навчання: що треба знати батькам

Харчування під час онлайн-навчання: що треба знати батькам

Харчування під час онлайн-навчання: що треба знати батькам

Зараз, коли навчання в Україні та Шепетівському районі зокрема, відбувається за змішаною формою, частина школярів навчається онлайн. Як батькам подбати про їх харчування та перекуси – радять медики.

Безальтернативні зміни, які ми переживаємо у час повномасштабної війни, створюють додаткові складнощі в організації навчального процесу для закладів освіти і батьків. Тепер саме батьки мають взяти на себе значну частину відповідальності за харчування школярів вдома у перервах між онлайн-уроками. Як мають харчуватися діти, які навчаються в режимі онлайн, розповів Олег Швець, президент Асоціації дієтологів України, консультант з громадського здоров’я МОЗ України.

Зі слів Олега Швеця, другий сніданок для учня слід планувати у проміжку між 10:00 та 11:00. Тривати він має щонайменше 20 хвилин.

Обід має тривати більше – щонайменше 25-30 хвилин у період із 13:00 до 14:00.

Між прийомами їжі дозволяються один-два перекуси. Для них краще використовувати овочі, сушені фрукти чи ягоди, горіхи тощо. Солодощі вживати можна, але не більше 10% добової калорійності і менше 25 г цукру на день.

Обов’язково вживати фрукти та овочі, а також не слід забувати про пиття. Для цього краще використовувати воду.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.