Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Херсонський національний технічний університет евакуювався на Хмельниччину

Херсонський національний технічний університет евакуювався на Хмельниччину

Херсонський національний технічний університет евакуювався на Хмельниччину

На Хмельниччину переїхав ще один вищий навчальний заклад – Херсонський національний технічний університет. Про це проінформував начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій. Приміщення для колективу виділить Хмельницький національний університет.

Зазначимо, що на сайті Херсонського вишу з’явилася інформація про те, що ректор склав свої повноваження та в силу певних об’єктивних обставин залишився у тимчасово окупованому місті. Таким чином, Міністерство освіти та науки призначило нову керівницю – Олену Чепелюк.

Волею долі мені судилося “стати за кермо” нашого евакуйованого університету, щоб кожен з вас зміг і далі отримувати зарплатню, студенти-бакалаври отримали вчасно свої дипломи, а інші були переведені на наступній курс, щоб наш університет і далі працював, розвивався та мав впевненість у завтрашньому дні. Зараз в нас вже є домовленість з ректором Хмельницького національного університету, який виділяє приміщення, щоб наша оперативна команда змогла працювати, – зазначила Олена Чепелюк, ректорка ХНТУ.

Також очільниця додала, що всі провідні фахівці ХНТУ, які змогли виїхати за межі окупованих територій, збираються разом та переїжджають до Хмельницького.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.