Неділя, 5 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Хмельниччина б’є рекорди вакцинації від COVID-19: за день щепилося понад 13 тисяч краян

Хмельниччина б’є рекорди вакцинації від COVID-19: за день щепилося понад 13 тисяч краян

Хмельниччина б’є рекорди вакцинації від COVID-19: за день щепилося понад 13 тисяч краян

22 жовтня щеплення від коронавірусного захворювання отримала рекордна кількість мешканців Хмельниччини. За підрахунками Міністерства охорони здоров’я, це в понад півтора рази вище запланованого добового показника.

– За день щепилося 13 259 краян, а це 179% від запланованого показника МОЗ. Нагадаю: вакцинація – це наразі єдиний ефективний спосіб убезпечити себе від складного перебігу хвороби. МОЗ України подає невтішні дані: 95% пацієнтів у реанімації – невакциновані, – зазначив Сергій Гамалій, голова Хмельницької ОДА.

Зокрема, вчора, 23 жовтня, у Шепетівці з бажаючих отримати щеплення від коронавірусу утворились довжелезні черги. Однак, шепетівчани терпляче чекали, аби отримати вакцину.

– Біля Центру вакцинації – черга. Відверто приємно бачити свідоме бажання захистити себе та свою родину. Зараз в мережі активно йдеться про підробні Covid-сертифікати. Той, хто йде на ризик і «купує» собі документ, повинен розуміти, що алгоритми і підходи до лікування вакцинованих та невакцинованих – різні. Захворіли з підробним сертифікатом, фактично ввели в оману лікаря і за ризик вашого лікування відповідаєте самі! зазначив Віталій Бузиль, міський голова Шепетівки.

Зазначимо, що наразі в Україні відкрито майже 800 кримінальних проваджень за фактом підробки сертифікатів вакцинації.

Головне фото: фб-сторінка Віталія Бузиля

Популярні пости