Середа, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Створюють ліси разом: Славутський лісгосп активно долучає до акції представників влади, молодь та громадськість

Створюють ліси разом: Славутський лісгосп активно долучає до акції представників влади, молодь та громадськість

Створюють ліси разом: Славутський лісгосп активно долучає до акції представників влади, молодь та громадськість

Державне підприємство «Славутське лісове господарство» невпинно долучає учнівську молодь та громадськість до посадки лісу та озеленення територій в межах територіальних громад. Такі заходи проводяться на підтримку акції Держлісагенства «Створюємо ліси разом».

У нас є чіткий план, досвід і ресурси. Програма Президента «Зелена країна» – це еко-ініціатива, яка важлива не тільки для нас з вами, але й для майбутніх поколінь. Долучитися до висадки дерев може кожен, – говорить Віктор Сапожнік, директор ДП «Славутський лісгосп».

Напередодні під головуванням лісничого Володимира Немеця юні лісівники Славутської гімназії №4 висадили на площі 1 га 5 тисяч саджанців сосни звичайної на території Хоровицького лісництва ДП «Славутський лісгосп». Восьмикласники вперше брали участь у такій акції, але, як кажуть, кожен відчув важливість свого внеску у спільну справу збереження природи рідного краю.

Також, за сприяння лісничого Комарівського лісництва Шпака Романа, до акції «Створюємо ліси разом» долучилися студенти та викладачі профтехучилища № 23 м. Нетішин. Таким чином, учасники акції озеленили територію навчального закладу.

Нетішинське лісництво разом із колективом Нетішинського міськвиконкому у Нетішинському лісництві на площі 0,4 га висадили понад 1600 сіянців сосни звичайної. Перед початком посадки лісничий Андрій Ткачук провів інструктаж з висаджування сіянців та з охорони праці.

Створення лісових насаджень – цінний вклад у «скарбницю» природи, адже ліси – це не тільки державні ресурси, а й важлива екологічна система, яка потужно впливає на стан навколишнього середовища, а отже, і на здоров’я кожного з нас, – додали у Нетішинському міськвиконкомі.

Популярні пости