П’ятниця, 3 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Хмельниччина: чоловік пішов під суд за напад на журналістку

Хмельниччина: чоловік пішов під суд за напад на журналістку

Хмельниччина: чоловік пішов під суд за напад на журналістку

Цю справу вже розглядали в суді Старокостянтинова, де судді прийняли відповідне рішення. Його сторона обвинуваченого оскаржувала в апеляційному суді.

Як йдеться у матеріалах, конфлікт між підприємцем та журналісткою стався у березні 2020 року. Тоді, у розпал пандемії COVID-19, вона разом із оператором у Красилові, за редакційним завданням, знімала матеріал про перебіг карантину та стан торгівлі засобами індивідуального захисту.

В одному із магазинів між потерпілою та підприємцем виник конфлікт через завищені ціни на медичні маски, які там продавались. Під час суперечки засуджений почав викручувати їй руку, завдавши тілесних ушкоджень. Старокостянтинівський районний суд визнав чоловіка винним у насильстві щодо журналіста та призначив йому покарання у вигляді 2 років позбавлення волі, звільнивши від реального ув’язнення з випробувальним терміном.

Підприємець це рішення вирішив, відповідно закону, оскаржити. Вже в апеляційному суді вирішили рішення суду першої інстанції не змінювати.

За результатами розгляду апеляційної скарги сторони захисту, апеляційний суд залишив без змін рішення суду першої інстанції, відповідно до якого 30-річного мешканця Хмельницького району засуджено за насильство щодо журналіста. Вирок набрав законної сили.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.