Вівторок, 28 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Хмельниччина: яка наразі ситуація з електропостачанням та чи будуть знову відключення

Хмельниччина: яка наразі ситуація з електропостачанням та чи будуть знову відключення

Хмельниччина: яка наразі ситуація з електропостачанням та чи будуть знову відключення

Начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій повідомляє, що мешканцям області потрібно готуватися до віялових відключень електроенергії. Також він розповів про ситуацію у районах, які постраждали внаслідок ракетних обстрілів 22 жовтня.

Я думаю, що все ж таки, ми до цього будемо приходити, щоб частково відключати електроенергію на декілька годин в одному місті та переключати в інше. Точний графік на сьогоднішній день не можна зробити, поки ми всю енергосистему не побачимо, де є проблематика. Але до того, що ми мусимо трохи почекати і що будуть відключення, то я майже на 90% впевнений, – акцентував Сергій Гамалій.

Також очільник області додав, що внаслідок ракетних обстрілів 22 жовтня у Шепетівському районі складна ситуація з електропостачання.

– Електроенергія дійсно подана «Укренерго», зі своєї сторони компанія зробила роботу. Але далі все теж треба розкидати по всім споживачам і не всюди ми можемо це зробити. Більша проблема в Шепетівському районі, але там заживлена вся критична інфраструктура. По місту Нетішин починають підключати деякі вулиці і будемо мати надію, що найближчим часом відновимо повністю. Поки відновлена критична інфраструктура, водопостачання, водовідводи. Також всюди, де це можливо, працюють генератори, – поінформував Гамалій.

Однак, електроенергію у Нетішині почали поступово відновлювати. Вчора вже пізно ввечері у Нетішинській міській раді звернулися до мешканців громади, аби нетішинці не вмикали електроприлади, які споживають значну кількість енергії.

Задля уникнення повторного відключення електроенергії прохання економно її споживати – не вмикайте електроприлади, без яких можна обійтись у такий скрутний час. У випадку, якщо споживання електроенергії зростатиме, місто знову буде знеструмлене. Будьмо свідомими! – зазначили у Нетішинській міській раді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.