Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Хмельниччина лідирує серед західних областей щодо запуску опалювального сезону

Хмельниччина лідирує серед західних областей щодо запуску опалювального сезону

Хмельниччина лідирує серед західних областей щодо запуску опалювального сезону

Напередодні області західного регіону прозвітували для Уряду про стан опалювального сезону. Зокрема Хмельниччина є лідером, адже запустила в роботу всі 100% котелень. Про це повідомляють на сайті Урядового порталу за результатами онлайн-наради з начальниками ОВА під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

– Учасники обговорили стан підключення до тепла шкіл, лікарень та житлових будинків, захист об’єктів критичної інфраструктури від ворожих атак та ситуацію з розміщенням внутрішньо переміщених осіб. Голови ОВА прозвітували про старт опалювального сезону у своїх регіонах. Зокрема на Закарпатті та Хмельниччині запущені в роботу 100% котелень, на Тернопільщині — майже 100%, на Волині — 93%, в Івано-Франківській області — 92%, у Львівській — 27%, в Рівненській – 94%, в Чернівецькій області — понад 70%, – йдеться в інформації.

За словами Дениса Шмигаля, в усіх областях і містах мають бути якісно облаштовані пункти обігріву. Це  особиста відповідальність мерів, голів громад та очільників ОВА.

Основне завдання на поточний опалювальний сезон — економія та максимальне забезпечення громад альтернативними енергогенеруючими засобами. До речі, уряд звільнив від сплати ПДВ та ввізного мита товари для енергетики й забезпечення тепла, – підкреслив прем’єр-міністр України.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.