
Напередодні області західного регіону прозвітували для Уряду про стан опалювального сезону. Зокрема Хмельниччина є лідером, адже запустила в роботу всі 100% котелень. Про це повідомляють на сайті Урядового порталу за результатами онлайн-наради з начальниками ОВА під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.
– Учасники обговорили стан підключення до тепла шкіл, лікарень та житлових будинків, захист об’єктів критичної інфраструктури від ворожих атак та ситуацію з розміщенням внутрішньо переміщених осіб. Голови ОВА прозвітували про старт опалювального сезону у своїх регіонах. Зокрема на Закарпатті та Хмельниччині запущені в роботу 100% котелень, на Тернопільщині — майже 100%, на Волині — 93%, в Івано-Франківській області — 92%, у Львівській — 27%, в Рівненській – 94%, в Чернівецькій області — понад 70%, – йдеться в інформації.

За словами Дениса Шмигаля, в усіх областях і містах мають бути якісно облаштовані пункти обігріву. Це особиста відповідальність мерів, голів громад та очільників ОВА.
– Основне завдання на поточний опалювальний сезон — економія та максимальне забезпечення громад альтернативними енергогенеруючими засобами. До речі, уряд звільнив від сплати ПДВ та ввізного мита товари для енергетики й забезпечення тепла, – підкреслив прем’єр-міністр України.