Вівторок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Хмельниччина оплакує Героя України Олександра Петраківського

Хмельниччина оплакує Героя України Олександра Петраківського

Хмельниччина оплакує Героя України Олександра Петраківського

29 серпня зупинилося серце 33-річного підполковника Олександра Петраківського, командира роти 8-го окремого полку спеціального призначення, який розташований у Хмельницькому.

20 липня 2014 року розвідувальна група 8-го полку під командуванням Олександра Петраківського забезпечувала прохід української військової техніки до Луганського аеропорту. Поблизу села Щастя вони потрапили у ворожу засідку.

Під час бою Герой віддав кевларовий шолом своєму підлеглому, врятувавши йому життя. Однак сам отримав важке поранення в голову. Попри це він продовжував керувати групою і виносив поранених у безпечне місце.

Після важкого поранення хмельничанин упродовж багатьох років боровся за життя. Була кома, десятки операцій, лікування не лише в Україні, а й в Ізраїлі та США. Тривала мужня боротьба Олександра Петраківського за власне життя. Однак, на жаль, нині його серце зупинилося.

Довгі сім років Сашко, його рідні та близькі, десятки доброчинців і волонтерів боролись за його життя. Довгих сім років ми всі молились за його швидке одужання та повернення на службу. Втім, смерть забрала його від нас, — пише у фейсбуці Павло Ткачук, ректор Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

У грудні 2014 року президент надав Олександру Петраківському почесне звання «Герой України», а в 2015-у воїн отримав звання «Почесний громадянин міста Хмельницького».

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.