Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Хмельниччина отримала гуманітарний вантаж, а також передала 12 автомобілів для ЗСУ

Хмельниччина отримала гуманітарний вантаж, а також передала 12 автомобілів для ЗСУ

Хмельниччина отримала гуманітарний вантаж, а також передала 12 автомобілів для ЗСУ

Гуманітарний штаб при Хмельницькій ОВА продовжує налагоджувати зв’язки з різними благодійними організаціями, які допомагають людям, що постраждали від війни.

Нещодавно штаб розпочав співпрацю з Благодійним фондом «Твоя опора», який у своїй діяльності орієнтований на всебічну підтримку та допомогу дітям, – зазначають у Хмельницькій ОВА.

Напередодні на Хмельниччину надійшов перший гуманітарний вантаж від цього фонду – понад 20 палет з якісними підгузками для новонароджених дітей (розмір 0 та 1).

Ці засоби складають досить значну статтю витрат у бюджеті сім’ї, де народилася дитинка, тож для матусь, які приїхали в нашу область з регіонів, де точаться бойові дії, така підтримка буде зовсім не зайвою, – додають в ОВА.

Наразі отриману гуманітарну допомогу направили до перинатальних відділень лікувальних закладів. Підгузки будуть видавати породіллям безпосередньо у відділеннях, аби вони могли скористатися ними одразу після народження дитини.

Крім того, що систематично налагоджують співпрацю з різними українськими та міжнародними фондами, волонтери, підприємці та керівництво області щоденно допомагають та забезпечують усіма необхідними військовими атрибутами та технікою військових нашої країни.

Передаємо чергові 12 автомобілів на потреби ЗСУ. Дякую нашим аграріям, підприємцям, волонтерам, усім, хто допомагає нашим військовим! Слава ЗСУ! Слава Україні! додав Сергій Гамалій, начальник Хмельницької ОВА.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.