Понеділок, 10 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Хмельниччина передасть понад 600 видань для облаштування укриттів на сході України

Хмельниччина передасть понад 600 видань для облаштування укриттів на сході України

Хмельниччина передасть понад 600 видань для облаштування укриттів на сході України

Хмельниччина долучилась до Всеукраїнського проєкту зі збору книжок «Вільні читають українською!», який започаткував Уповноважений із захисту державної мови. Відтак, зібрано понад півтисячі видань українською. Про це повідомили у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці.

  • Метою проєкту є поповнення бібліотечних фондів, створення мобільних бібліотечних куточків, формування книжкових поличок в укриттях та гуманітарних штабах у Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Харківській та Сумській областях, які постраждали внаслідок російської військової агресії, – йдеться у повідомленні.

Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека була визначена відповідальною установою в регіоні для отримання книг та їх подальшого розподілу. У межах акції від публічних бібліотек територіальних громад, закладів культури та освіти надійшло 600 видань.

  • Зібрано твори вітчизняної та світової художньої літератури, в тому числі твори письменників-подолян, книги з історії України, психології, історико-краєзнавчі матеріали про Хмельниччину, яскраві і захоплюючі розвиваючі книги для молоді та дітей, – зазначають в установі.

Усього участь в акції взяли 37 установ із 33 громад області. Наразі книги чекають на волонтерську пошту та будуть відправлені до адресатів найближчим часом.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.