Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Хмельниччина: теплопостачальне підприємство закликає споживачів сплатити борг або ж вилучатимуть майно

Хмельниччина: теплопостачальне підприємство закликає споживачів сплатити борг або ж вилучатимуть майно

Хмельниччина: теплопостачальне підприємство закликає споживачів сплатити борг або ж вилучатимуть майно

На Хмельниччині комунальне підприємство «Тепловик», що в місті Старокостянтинів, підсумувало роботу з боржниками у 2022 році та звернулося до своїх споживачів-боржників, аби вони терміново сплатити борги. В іншому випадку звертатимуться до суду і в порядку примусового стягнення боржникам можуть заборонити виїзд за кордон та вилучати майно.

Минулого року до суду подали на майже три сотні споживачів.

Споживачі боргують мільйони, які вкрай потрібні підприємству, аби у складний для країни час розраховуватися за спожитий газ, щоб безперебійно надавати послуги. Якщо ж мешканці Старокостянтинова не спроможні погасити заборгованість у повному обсязі, рекомендують укласти договір реструктуризації боргу, – зазначили у КП «Тепловик».

У разі ж несплати попереджають, що змушені будуть звернутись до суду для примусового стягнення боргу. При цьому, з відповідачів стягнуть ще й судовий збір, виконавчі витрати та штрафні санкції.

– Упродовж 2022 року підприємство подало до суду позови до 299 осіб, на загальну суму 2 563 527,40 гривні. У державній виконавчій службі на примусовому виконанні перебувають матеріали на загальну суму 2 685 466,81 гривні, з якої щомісяця з боржників стягується сума боргу у розмірі 20% з усіх видів доходу, – додають у «Тепловику».

Відзначимо, що минулого року примусово стягнуто 533 462 гривні та сплачено добровільно 167 432 гривні після подачі боржників до суду. А деякі виконавчі провадження готуються для заборони виїзду за кордон боржникам та вилучення майна, в тому числі, і нерухомого, з подальшим продажем на сайті СЕТАМ.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.