Понеділок, 15 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Хмельниччина: за жорстоке вбивство судили підлітка

Хмельниччина: за жорстоке вбивство судили підлітка

Хмельниччина: за жорстоке вбивство судили підлітка

Апеляційний суд Хмельницької області розглядав справу щодо 14-річного юнака, який до смерті забив людину. Як свій вчинок пояснив підсудний та що, врешті, вирішив суд?

За матеріалами справи, злочин стався у Дунаївцях 14 лютого цього року. Загибла 55-річна жінка вживала алкоголь зі своїм знайомим та його сином. Після застілля її тіло знайшли поблизу смітника. У вбивстві жінки запідозрили підлітка.

Після того, як батько ліг спати, між юнаком та загиблою виник конфлікт, під час якого він наніс жінці понад 40 ударів руками, ногами, пательнею і дерев’яною кухонною качалкою та пішов з дому, – кажуть у прокуратурі.

Наступного дня хлопця затримали, у скоєному він зізнався. Як пояснив, побив загиблу через те, що та без дозволу взяла його цигарки та нібито намагалась вкрасти мобільний телефон батька. У суді першої інстанції у Дунаївцях вину хлопця довели та рішенням суду його засудили до 8 років позбавлення волі. Не погодившись із цим рішенням, юнак використав законне право та подав на апеляцію.

За результатами розгляду апеляційної скарги сторони захисту, Хмельницьким апеляційним судом залишено без змін вирок Дунаєвецького районного суду, яким 14-річного підлітка засуджено до 8 років позбавлення волі за вбивство (ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України).

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.