Вівторок, 29 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Хмельницька АЕС перерахувала до бюджетів усіх рівнів понад півмільярда гривень та 80 мільйонів для ЗСУ

Хмельницька АЕС перерахувала до бюджетів усіх рівнів понад півмільярда гривень та 80 мільйонів для ЗСУ

Хмельницька АЕС перерахувала до бюджетів усіх рівнів понад півмільярда гривень та 80 мільйонів для ЗСУ

Понад 580,6 мільйона гривень перерахувала Хмельницька АЕС за перше півріччя 2022 року до бюджетів усіх рівнів, що майже на десять відсотків більше у порівнянні з попереднім роком. Про це повідомляють в інформцентрі ХАЕС.

Загальний розмір відрахувань до бюджетів усіх рівнів та фондів страхування ВП ХАЕС збільшився на 47,5 млн грн. Зокрема до Нетішинського міського бюджету перераховано 157,5 млн грн, що на 26,1 мільйона гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року, – зазначають у Хмельницькій АЕС.

Активну позицію демонструє колектив ВП ХАЕС у підтримці Збройних сил України. Відпочатку повномасштабної війни з рф ВП ХАЕС перераховано на спеціальний рахунок Нацбанку України 80,3 млн грн.

– Колектив енергетичного підприємства продовжує безпечно та надійно працювати, приносячи значний дохід для міста, регіону та держави в цілому, допомагаючи наблизити довгоочікувану перемогу, – додають в установі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.