П’ятниця, 27 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Хмельницька АЕС проводить конкурс дитячої творчості

Хмельницька АЕС проводить конкурс дитячої творчості

Хмельницька АЕС проводить конкурс дитячої творчості

На Хмельницькій АЕС розпочався XXVII конкурс дитячої творчості «Атомна енергетика і ми». Він покликаний розширювати знання про атомну енергетику та допомагати молоді щодо вибору майбутньої професії.

Стати учасниками конкурсу можуть як діти з м. Нетішин, так і молодь з регіону розташування атомної станції Хмельницької і Рівненської областей.

Конкурс має 3 напрямки: наукові роботи (реферати), дитяча художня творчість та конкурс журналістських робіт. На переможців очікують грошові премії.

Перед проведенням конкурсу наукових робіт організовується факультатив на тему: «Вступ в атомну енергетику». Учасники можуть подавати індивідуальні роботи у формі реферату або науково-дослідницької роботи. У них мають бути відображені результати аналізу або досліджень автора з енергетичної, екологічної тематики.

На призерів конкурсу наукових робіт чекає 2-й етап, де кращі роботи презентуватиме молодь всіх АЕС держави за підтримки Українського ядерного товариства.

Подати реферати, наукові роботи та творчі конкурсні роботи можна до інформаційного центру Хмельницької АЕС до 1 квітня 2021 року.

Ознайомитися з усіма деталями конкурсу та роботами переможців минулих років можна на веб-сайті ХАЕС.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.