П’ятниця, 19 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Школярка зі Славути стала призеркою Всеукраїнського турніру юних хіміків

Школярка зі Славути стала призеркою Всеукраїнського турніру юних хіміків

Школярка зі Славути стала призеркою Всеукраїнського турніру юних хіміків

Нещодавно в Києві пройшов фінальний етап IV Всеукраїнського турніру юних хіміків імені академіка В. В. Скопенка. Серед призерів – славутчанка Вікторія Гуменюк, учениця 11-Г класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.

Школярка посіла 2-ге місце на турнірі, набравши 70,2 балів. За це юна славутчанка отримала від організаторів Диплом ІІ ступеню та почесну медаль імені академіка В. В. Скопенка. Підготовкою Вікторії Гуменюк до цього турніру займалася вчителька хімії Галина Лук’янчук.

За повідомленням Хмельницької ОДА, турнір проводився в онлайн-режимі, як індивідуальне змагання для учнів 9-11-х класів. Учасниками змагання стали учні та гуртківці краю. Участь у фінальному етапі взяли 146 старшокласників з різних куточків країни. Активні конкурсанти були нагороджені Сертифікатами учасників фінального етапу.

Мета турніру – надати можливість учнівській молоді, яка захоплюється хімією, спробувати свої сили, вирішуючи дослідницькі та експериментальні завдання. Також учасники мали змогу порівняти свої здобуті знання й навички з хімії.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.