П’ятниця, 29 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Хмельницька легкоатлетка Марія Горєлова здобула «золото» на турнірі в Італії

Хмельницька легкоатлетка Марія Горєлова здобула «золото» на турнірі в Італії

19-річна хмельницька легкоатлетка Марія Горєлова здобула перемогу на турнірі в італійському місті Гроссето.

Під час змагань легкоатлетка двічі побила своє найкраще досягнення у кар’єрі. Спочатку, коли у третій спробі приземлилася на позначці 6.54 м, а потім і в заключній, стрибнувши на 6.59 м. До цього рекорд стрибунки дорівнював 6.50 м, –  інформують у федерації легкої атлетики України.

Тренер спортсменки Вадим Крушинський зазначає, що це було перше “золото” Марії на дорослому рівні.

– Результат 6,59 м для її віку – дуже пристойний. Вона прогресує швидко і, якщо й надалі так працюватиме, то має високі шанси здобути ліцензію на дорослий чемпіонат Європи, який відбудеться 15-21 серпня. Попереду ще будуть старти, а тому вірю, що Марія покращить своє досягнення, – наголосив тренер.

Упродовж змагань Марія Горєлова залишила позаду рекордсменку світу серед юніорок – італійку Ларіссу Япікіно (6.52 м), яка посіла друге місце. “Бронзу” здобула італійська спортсменка Лаура Страті з результатом 6.21 м.