Субота, 30 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » На варті життя: у Шепетівській лікарні відзначили медиків

На варті життя: у Шепетівській лікарні відзначили медиків

На варті життя: у Шепетівській лікарні відзначили медиків

З початку війни росіян в Україні ще більше зросла важливість роботи медиків. Адже вони щодня рятують життя та лікують як військовослужбовців ЗСУ, так і мирне населення. Медики Шепетівської багатопрофільної лікарні, як й інші з нашої країни, самовіддано несуть свою варту, бо переконані: життя – найвища цінність.

Напередодні свята медичного працівника, який в Україні відзначають 19 червня, у КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» відбувся урочистий захід. Почесними гостями стали: Олексій Глушаков, голова Шепетівської РВА, Ольга Лащ, заступниця голови Шепетівської райради, Галина Безкоровайна, заступниця Шепетівського міського голови, Світлана Павлишина, депутатка Хмельницької облради, Тетяна Василик, голова правління Благодійного фонду Олександра Співака, та Юрій Басюк, помічник народної депутатки України Олени Копанчук.

Найкращі професіонали медичної справи отримали почесні відзнаки та премії. Зокрема травматологічному та хірургічному відділенням лікарні було надано підтримку на поліпшення умов перебування військовослужбовців ЗСУ, що проходять лікування, та придбання необхідних інструментів для оперативних втручань.

Ми пишаємося нашими медиками та тим, з яким професіоналізмом та сумлінністю вони з дня у день роблять свою роботу. Бути медиком сьогодні – дійсно важливо, але, разом з тим, дуже відповідально. Проте наші фахівці завжди на варті, – коментує Валентина Савчук, головна лікарка закладу. – Щиро вдячні всім гостям заходу за такі теплі слова вітань та увагу! Віримо, що разом наближуємо перемогу України!

Праця медиків дійсно є безцінною та важливою, особливо в цей непростий час, коли на нашій Батьківщині триває війна.

Ваша самовідданість рятує життя та викликає захоплення! – звернулася з вітальним словом Тетяна Василик, голова правління Фонду. – Шановні медики, щиро вітаємо Вас з професійним святом та дякуємо за неоціненний внесок у майбутнє нашої держави. Нехай Господь допомагає та дарує сил, а попереду чекають лише мирні та світлі дні!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.