Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Хмельницькі обласні підрозділи МВС України отримали 12 службових авто

Хмельницькі обласні підрозділи МВС України отримали 12 службових авто

Хмельницькі обласні підрозділи МВС України отримали 12 службових авто

На Хмельниччині автопарк підрозділів МВС України поповнився новими спеціалізованими автівками, які допомагатимуть правоохоронцям оперативно реагувати на повідомлення громадян та без перешкод доїжджати навіть у найвіддаленіші куточки області.

– Ще одне авто, яке дозволить організувати відбір та проведення молекулярно-генетичного дослідження зразків крові та букального епітелію осіб, отримали експерти Хмельницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру, – зазначив Сергій Гамалій, очільник Хмельницької ОВА.

Ключі від службових автомобілів правоохороцям передали перший заступник МВС України Євгеній Єнін та Голова Національної поліції України, генерал поліції першого рангу Ігор Клименко, які сьогодні перебувають з робочим візитом на Хмельниччині.

Також у межах візиту високопосадовці оглянули новостворений розплідник службових собак, який відкрили у Хмельницькому кінологічному центрі. Тут облаштували додатково 10 вольєрів для цуценят, а також створили всі необхідні умови утримання, навчання, стажування та ветеринарної допомоги для службових собак, що виконуватимуть завдання у правоохоронних та військових підрозділах, – додають у Хмельницькій ОВА.

На завершення працівники центру продемонстрували присутнім досягнення та навички своїх чотирилапих вихованців у різних ситуаціях, зокрема, під час пошуку наркотичних речовин, зброї, небезпечних речовин, а також при затриманні потенційного правопорушника.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.