Четвер, 13 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині аграрії отримали рукави для зберігання зерна: реєстрація триває

На Хмельниччині аграрії отримали рукави для зберігання зерна: реєстрація триває

На Хмельниччині аграрії отримали рукави для зберігання зерна: реєстрація триває

На Хмельниччині аграрії отримали рукави для зберігання зерна за донорською програмою. Про це інформує начальник Хмельницької ОВА Сергій Гамалій.

Аби допомогти аграріям, продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України за донорської підтримки урядів Канади та Японії, а також австралійської благодійної організації Міндеру Фаундейшн закупили для них засоби тимчасового зберігання зерна (рукави) місткістю 200 тонн, – зазначив Сергій Гамалій.

Першу партію таких рукавів для зберігання зерна отримали агровиробники Хмельниччини, які подали 66 заяв на більш, ніж 1000 поліетиленових зернових рукавів. Крім цього, міжнародні партнери надали також 6 спеціалізованих завантажувальних машин.

Така допомога для наших сільгосппідприємств є вкрай важливою, адже Хмельниччина – аграрна область, яка має найвищу врожайність в країні та забезпечує сільськогосподарською продукцією не лише область, а й країну загалом, – зазначив Сергій Гамалій.

Відзначимо, що подання заяв на участь у програмі, яке здійснювалося за допомогою Державного аграрного реєстру через Фонд підтримки фермерських господарств, триватиме ще декілька днів.

– Малі та середні агровиробники, площа землі яких в офіційній обробці (у власності чи оренді) – від 100 до 10000 га, можуть зареєструватись та отримати поліетиленові зернові рукава для зберігання власної вирощеної продукції, – долають у Хмельницькій ОВА.

ФАО та Мінагрополітики планують виділити для сільськогосподарських підприємств 30 000 поліетиленових зернових рукавів. Отримати їх можуть юридичні особи та фізичні особи-підприємці (ФОП), які обробляють землі на території України, окрім тимчасово окупованих.

Координатором даного проєкту на Хмельниччині є Михайло Загородний, очільник ТОВ “Компанія ЛАН”, який на безоплатній основі надав території підприємства для зберігання та видачі вище зазначеної допомоги.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.