Вівторок, 27 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Хмельницьку АЕС “замінували” невідомі

Хмельницьку АЕС “замінували” невідомі

Хмельницьку АЕС “замінували” невідомі

Повідомлення про мінування ХАЕС від невідомих надійшло до поліції вчора. Про це йдеться на офіційній сторінці атомної станції у фейсбук.

– Відповідно до визначених процедур, був зібраний антитерористичний штаб ВП ХАЕС, яким відпрацьовувалися передбачені у подібних випадках заходи. Поінформовано територіальні органи Національної поліції та СБУ, керівництво ДП «НАЕК «Енергоатом», ДІЯРУ, регіональний диспетчерський центр ПрАТ «НЕК «Укренерго» західного регіону, – йдеться у повідомленні.

Також об’єкт перевіряли спеціалісти вибухотехнічної служби ГУ Національної поліції у Хмельницькій області. У результаті, анонімна інформація не підтвердилась, адже вибухових пристроїв, зброї на території ХАЕС не виявили.

Сьогодні [28 грудня ред. ] Хмельницька АЕС продовжує працювати у штатному режимі. Радіаційний стан на промисловому майданчику та в зоні спостереження не зазнавав змін та знаходиться на рівні, який відповідає нормальній експлуатації енергоблоків та не перевищує природних фонових значень, – зазначають у пресслужбі.

Також за темою: Житель Хмельниччини “замінував” ТЕС, бо його не пустили на екскурсію (відео)

Законодавчо відповідальність за фейкове мінування передбачена статтею 259 ККУ. Згідно з нею, такі дії карають позбавленням волі. Максимальний термін ув’язнення – вісім років.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.