Понеділок, 8 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Хмельницьку та Тернопільську області об’єднали прапором-рекордсменом

Хмельницьку та Тернопільську області об’єднали прапором-рекордсменом

Хмельницьку та Тернопільську області об’єднали прапором-рекордсменом

До Дня відзначення 30-ї річниці Незалежності України прапор розгорнули між Гуківською та Скала-Подільською ТГ. 3-кілометровий державний стяг тримали 3 000 людей, вбраних у вишиванки.

У заході взяли участь очільники областей, керівники міст та ТГ, представники депутатських корпусів обласних рад, а також мешканці громад.

Разом з тим, генеральною директоркою Книги рекордів України Ганною Крисюк зафіксовано встановлення Національного рекорду України у номінації «Найдовший прапор Єдності Українського народу» у вигляді стрічки у кольорах Державного Прапора України. Це стало можливим завдяки тому, що стяг мав довжину по 1500 метрів з кожної із сторін.

Напередодні відзначення Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності встановлення такого важливого рекорду є яскравим доказом того, що ми – єдина нація, єдиний народ у нашій рідній, неподільній, незалежній країні, – зазначив Сергій Гамалій.

На заході діяла й акція «Заплетемо Україну разом», участь в якій міг взяти кожен охочий. Для цього потрібно було написати на синьо-жовтій стрічці своє побажання для України і громадян. Далі – прикріпити стрічку на встановленому стенді, утворивши мапу України.

У цей день також вшанували пам’ять визначного українського діяча, командира УПА Романа Шухевича та невідомого солдата. В кінці заходу Сергій Гамалій та Володимир Труш вручили відзнаки обласних адміністрацій та подарунки.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.