Четвер, 20 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Хмельницький аеропорт отримає 200 мільйонів доларів інвестицій від турецьких компаній

Хмельницький аеропорт отримає 200 мільйонів доларів інвестицій від турецьких компаній

Хмельницький аеропорт отримає 200 мільйонів доларів інвестицій від турецьких компаній

На Хмельниччині відбулася зустріч керівництва обласної та міської влади з керівниками турецьких компаній. Турецькі партнери планують інвестувати 200 мільйонів доларів в розбудову нового великого терміналу, щоб «Аеропорт Хмельницький» мав змогу займатись як вантажними, так і пасажирськими перевезеннями.

Влада відкрита для співпраці з інвесторами та готова розглядати всі пропозиції, які дозволять повноцінно відновити роботу аеропорту. А на це, за оцінками експертів, потрібно близько 2 мільярдів гривень, – наголосив Сергій Гамалій, голова Хмельницької ОДА.

У підсумку зустрічі учасники домовилися виконати більш детальні розрахунки щодо обсягів можливих інвестицій та механізмів їх залучення. Уже за декілька місяців умови співпраці розглянуть більш предметно.

Потрібно здійснити техніко-економічне обґрунтування запропонованого інвестиційного проєкту, визначити спільну доступну модель залучення та повернення коштів, – доповнює голова Хмельницької ОДА.

Нагадаємо, що на початку 2021 року КП «Аеропорт Хмельницький» повторно пройшло перевірку Державіаслужбою України технічного та документального забезпечення діяльності злітно-посадкового майданчика.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.