Понеділок, 22 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб прозвітував про рік роботи

Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб прозвітував про рік роботи

Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб прозвітував про рік роботи

1 березня в приміщенні ДУ “Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” відбулася нарада за підсумками роботи у 2022 році. Долучився до обговорення і заступник начальника ОВА Сергій Ткачук.

Проаналізував стан інфекційної захворюваності за 2022 рік та окреслив завдання відокремлених структурних підрозділів щодо покращення роботи з закладами охорони здоров`я. Зокрема за рік рівень захворюваності на гострі кишкові інфекції зріс вдвічі за рахунок гастроентероколітів, спричинених як встановленими, так і невстановленими збудниками. Крім того, в області зареєстровано 204 випадки сальмонельозу, – зазначив заступник генерального директора з епідеміологічного нагляду та профілактики інфекційних хвороб Микола Коломієць.

Заступниця генерального директора з роботи з органами місцевого самоврядування та комунікації Наталія Ткачук звітувала про роль комунікації в розбудові системи громадського здоров’я Хмельницької області.

Центр керується 10 оперативними функціями громадського здоров`я, що затверджені ВООЗ, і, попри війну, ефективно комунікує зі стейкхолдерами та ЗМІ на тему профілактики захворювань, лабораторних досліджень вірусів та інфекцій, якості води, повітря й радіаційного стану територій, промоції здорового способу життя та вакцинації проти багатьох інфекцій, в тому числі тих, що входять до національного Календаря профілактичних щеплень України, – зазначила заступниця.

Заступник генерального директора з організаційних питань Юрій Лисюк повідомив, що поліпшення роботи установи з надання платних послуг та збільшення надходжень на спеціальний рахунок є одним із її пріоритетних завдань. Зокрема у 2022 році вдалося збільшити дохід Центру на 25%, порівняно з 2021 роком. А станом на 24 лютого 2023 року установа завдяки здійсненню лабораторних досліджень та наданню платних послуг заробила на 37% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Популярні пости