Субота, 13 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівській громаді відбулася нарада представників соціальних та медичних сфер

У Шепетівській громаді відбулася нарада представників соціальних та медичних сфер

У Шепетівській громаді відбулася нарада представників соціальних та медичних сфер

У Шепетівській громаді відбулася міжвідомча нарада “Профілактика негативних проявів у підлітковому середовищі” під керівництвом заступниці міського голови Галини Безкоровайної. У нараді взяли участь заступники директорів шкіл з виховної роботи, психологи та соціальні педагоги навчальних закладів, представники служби у справах дітей, управління освіти, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, поліції, Шепетівського Центру ПМСД, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Під час наради виступили начальниця сектору ювенальної превенції Шепетівського РУП Ольга Семенюк, медична директорка ЦПМСД Лілія Гнатюк, начальниця служби у справах дітей Катерина Купрацевич, медична психологиня Маргарита Царьова, – зазначили у міській раді.

Також під час наради учасники підкреслили, що  діти та підлітки є найбільш вразливими категоріями, особливо коли немає належного батьківського контролю, виховання.

“Любов, довіра, турбота – це в першу чергу має дати сім’я, родина. А представники органів місцевого самоврядування, соціальні служби, шкільні психологи готові в будь-який час надати необхідну практичну та методичну допомогу, щоб уникнути негативних явищ і зберегти життя та здоров’я дітей.”

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.