Четвер, 20 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Холодно, голодно та в бруді: на Шепетівщині інспектували будинок-інтернат для громадян похилого віку

Холодно, голодно та в бруді: на Шепетівщині інспектували будинок-інтернат для громадян похилого віку

Холодно, голодно та в бруді: на Шепетівщині інспектували будинок-інтернат для громадян похилого віку

Нині на Хмельниччині триває перевірка обласних комунальних закладів. Її провели вже у двох закладах Шепетівського району. В одному з них виявили значну кількість порушень.

У Білогірському будинку-інтернаті для громадян похилого віку та інвалідів виявлено ряд суттєвих недоліків. Відсутні медичні книжки та технологічні карти, медичні огляди не пройдено, не ведеться табель обліку використаного робочого часу. На харчоблоці вихід страв не має відповідної ваги, яку повинні отримувати підопічні закладу, – зазначають у Хмельницькій обласній раді.

Також в облраді додали, що в закладі генеральне прибирання не проводиться, холодильне обладнання та морозильні камери брудні, температура у холодильниках 10*С при нормі до 5*С.

Окрім того, морозилки не заповнені сировиною, внаслідок чого у закладі йде перерозхід електроенергії.

У результаті, адміністрації Білогірського будинку-інтернату рекомендовано дезінфікувати приміщення закладу, провести генеральне прибирання харчоблоку та всіх складських приміщень і в погребі, а також заповнити вхідну документацію, закупити сітки для мух на вікна, провести роз’яснювальну роботу щодо посадових обов’язків працівників кухні.

Зазначимо, що інспектування даних закладів проводили депутати та перший заступник голови Хмельницької обласної ради Володимир Гончарук.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.