Четвер, 20 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Хроніки пандемії на Шепетівщині: COVIDні обмеження, госпіталізація та статистика

Хроніки пандемії на Шепетівщині: COVIDні обмеження, госпіталізація та статистика

Хроніки пандемії на Шепетівщині: COVIDні обмеження, госпіталізація та статистика

Попри те, що Шепетівський район, як і весь регіон, продовжує перебувати у помаранчевій зоні, окремі громади, зважаючи на динаміку поширення хвороби, вже вводять заходи на локальному рівні.

Шепетівська та Судилківська громади посилюють обмеження

Шепетівська громада, до складу якої входять м. Шепетівка, села Жилинці, Плесна та Пліщин, є рекордсменом у поширенні COVID-19. Станом на 19 березня (10:00) у громаді позитивними виявились тести 64 краян. На цей час, за офіційною статистикою від COVID-19, лікується 680 людей.

Враховуючи це, місцевий штаб з ліквідації надзвичайних ситуацій вводить ряд обмежень, які діятимуть з 00:00 годин 20 березня 2021 року до 24:00 годин 4 квітня 2021 року. Зокрема:

  • Богослужіння можна проводити лише у разі дотримання дистанції між прихожанами 1 людина на 10 м2. Аналогічної дистанції слід дотримуватись у магазинах.
  • Кав’ярні, бари, ресторани тощо можуть працювати тільки на виніс або забезпечувати адресну доставку замовлень.
  • Розважальні заклади, басейни, ТРЦ, тощо призупиняють свою роботу. Також забороняють проведення масових чи публічних заходів.
  • Автобуси (міські чи приміські) можуть перевозити пасажирів лише з розрахунку місць для сидіння.

Тим часом у громаді вже діє дистанційне навчання для шкіл та обмежений прийом комунальними структурами відвідувачів та абонентів.

Аналогічні обмеження діють і на Судилівщині. Громада влючає в себе  с. Судилків, с. Білокриниччя, с. Климентовичі, с. Лозичне, с. Рудня-Новенька, с. Хролин, с. Велика Медведівка, с. Купино, с. Савичі, с. Траулин, с. Новичі, с. Жолудки, с. Мальованка, с. Поляна, с. Городище, с. Красносілка, с. Пашуки, с. Вовківці, с. Вовківчики, с. Серединці, с. Березна.

Загалом там хворіє 54 особи (лікуються амбулаторно – 42 особи, стаціонарно – 12 осіб), контактних осіб – 56.

Нетішин та ХАЕС

За інформацією прес-служби ХАЕС:

  • Загальна кількість працівників ХАЕС, що знаходиться на лікуванні – 36;
  • Всього одужало по ХАЕС – 652;
  • Загальна кількість летальних випадків – 3;
  • Загальна кількість працівників ХАЕС, що були інфіковані коронавірусом з 13.03.2020 – 691;
  • На дистанційній формі роботи – 87;
  • На лікарняному (ГРВІ) – 113.

Наразі у місті атомників ситуація не критична, тому там, як на решті територій Шепетівського району, діють обмеження помаранчевої зони.

Сусіди

На сусідній Вінничині виявили штам “Британського” коронавірусу, проте, міністр охорони здоров’я припускає, що цей тип вірусу вже поширений по всій країні, в тому числі й на Хмельниччині.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.