Понеділок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Хто може боротися за звання «Найгарніше село України»?

Хто може боротися за звання «Найгарніше село України»?

Хто може боротися за звання «Найгарніше село України»?

Найгарніше українське село – проєкт команди Made in Ukraine, який має на меті відкриття українських селищ задля розвитку зеленого туризму, збереження їх самобутності та історії. Адже чимало населених пунктів з унікальною природою, архітектурою, можливостями дозвілля залишаються невідомими широкому загалу.

– Це проєкт про естетику, натхнення, нові подорожі та спогади! – кажуть в команді Made in Ukraine. – Проєкт був вигаданий для того, щоб показати, що мандрувати можна не тільки Києвом, Львовом або Одесою, а й маленькими селами, тому що вони зараз неймовірно гарні!

Суть проєкту полягає в організації експедицій, де команда відкриває гарні сільські локації. В цей час має бути створено естетичний візуальний контент, який ілюструватиме принади кожного населеного пункту. Конкурс на найгарніше село є щорічним і і передбачає надання гранту на подальший розвиток та облаштування села чи селища-переможця.

Після чотирьох років подорожей Україною стало зрозуміло, що політика децентралізації позитивно вплинула на регіони, вважають організатори конкурсу.

– Села стали охайнішими, в них розбудовується інфраструктура, грантова допомога дала можливість робити певні атракції, реставрувати історичні пам’ятки. Села дійсно оживають! – радіють ентузіасти сільського туризму.

Команда Made in Ukraine хоче відкрити любителям мандрів усі ці красиві і самобутні села, показати усю їх просту земну красу, неповторність і архітектуру, яка дуже важлива для нашої країни.

Щодо календаря проєкту. Конкурс триватиме з 20 травня по 20 вересня. З 25 вересня по 25 жовтня триватиме голосування. З 1 по 15 листопада працюватиме професійне журі, яке 16 листопада оголосить переможців. Найгарніше село України отримає винагороду на розвиток своєї громади від команди та партнерів проекту.

Популярні пости