П’ятниця, 1 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Хто з вчителів Шепетівщини може пройти сертифікацію у 2024 році

Хто з вчителів Шепетівщини може пройти сертифікацію у 2024 році

Хто з вчителів Шепетівщини може пройти сертифікацію у 2024 році

З 2019 року в Україні вчителі можуть проходити сертифікацію – оцінювання рівня їх фаховості. Якщо вчитель успішно пройде таку сертифікацію, упродовж трьох років (термін дії сертифіката) отримуватиме доплату в розмірі 20% до посадового окладу.

Джерело: МОН

Цьогоріч у МОН визначили кількість вчителів та галузі, у яких вони працюють, для проходження сертифікації.

З 2024 року Міністерство освіти і науки України поширює зовнішнє оцінювання професійних компетентностей на педагогів, які викладають навчальні предмети й інтегровані курси громадянської та історичної освітньої галузі та/або освітньої галузі «Суспільствознавство» (всесвітньої історії, вступу до історії України та громадянської освіти, громадянської освіти, історії України, основ правознавства, курсів «Досліджуємо історію і суспільство», «Історія: Україна і світ», «Україна і світ: вступ до історії та громадянської освіти»). У першому тестуванні фахових знань і вмінь педагогів цієї категорії братимуть участь 500 учителів. Окрім них, уже традиційно сертифікацію буде організовано для вчителів початкових класів (не більш, ніж 1500 осіб), а також учителів математики та української мови і літератури, які забезпечують реалізацію нового Державного стандарту на першому циклі базової освіти (не більш, ніж 1000 осіб кожної категорії).

З Хмельницької області гранична кількість педагогів, котрі можуть пройти сертифікацію, така:

  • початкових класів – 54;
  • математики – 37;
  • української мови та літератури – 40;
  • навчальних предметів та інтегрованих курсів громадянської та історичної освітньої галузі і/ або освітньої галузі «Суспільствознавство» – 21.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.