П’ятниця, 23 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Лісівники Шепетівщини навчалися мінній безпеці

Лісівники Шепетівщини навчалися мінній безпеці

Лісівники Шепетівщини навчалися мінній безпеці

Навчання з мінної бепеки пройшли всі філії Подільського лісового офісу ДП “Ліси України”.

Україна входить до списку найбільш замінованих країн у світі. І хоча Хмельниччина, Буковина та Тернопільщина – відносно тилові області, ведення лісових робіт в умовах повномасштабної війни вимагає від працівників додаткової обережності. У лісах знаходять уламки ракет, вибухонебезпечні предмети та ще “сліди” Другої світової.

Лісівники кажуть, що особливо цінним навчання було для тих, хто виконує роботи з обстеження лісових насаджень, відводів у рубку, охорони лісу та гасіння лісових пожеж.

На навчанні акцентували на візуальній ідентифікації, правилах поведінки та алгоритмі дій при виявленні вибухонебезпечних предметів, ризиках.

Головна мета тренінгу – запобігти нещасним випадкам, які можуть призвести до травмування чи загибелі працівників філії й інших громадян, а також запобігти виникненню лісових пожеж через наявність різних видів мін у лісових масивах. Знання правил безпечної поведінки рятує життя, особливо в умовах сьогодення.

Мешканцям краю лісівники нагадують: під час дії воєнного стану у лісах Подільського лісового офісу заборонено розводити багаття та вʼїжджати у масиви автотранспортом.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.