Субота, 16 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Хворі на коронавірус нетішинці відтепер лікуватимуться у міській лікарні

Хворі на коронавірус нетішинці відтепер лікуватимуться у міській лікарні

Хворі на коронавірус нетішинці відтепер лікуватимуться у міській лікарні

Нетішинська міська рада отримала довгоочікуване розпорядження, відповідно до якого, лікарні, що розташована у Нетішині, дозволяється приймати та лікувати хворих на COVID- 19 у стаціонарі.

Є хороша новина. Неодноразово до мене звертались нетішинці, що захворіли на COVID-19 і лікуються у стаціонарі в Славутській ЦРЛ, з проханням забрати їх в Нетішин. На жаль, це вирішує не Нетішин, а МОЗ. Особисто я та директор СМСЧ Пословський В. Н. неодноразово звертались в різні інстанції. Вчора вчергове піднімали це питання на зустрічі з головою облради Лабазюк В .О. Зокрема, про це говорив і депутат облради Гладуняк І. В., адже це абсурд, коли ми маємо ПЛР-лабораторію, кисневу станцію, а головне теплі приміщення, всі зручності та санітарні умови, а лікувати заборонено. Сьогодні надійшло розпорядження і нашій лікарні дозволено приймати та лікувати хворих на коронавірус в стаціонарі. Дякую всім за підтримку та оперативне реагування, – зазначив на своїй сторінці у фейсбук Олександр Супрунюк, мер Нетішина.

Нагадаємо, раніше пацієнтів, що потребували госпіталізації внаслідок захворювання на COVID-19, везли до Славутської лікарні.

Популярні пости