Четвер, 20 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Нідерландська гуманітарна допомога прибула на Шепетівщину

Нідерландська гуманітарна допомога прибула на Шепетівщину

Нідерландська гуманітарна допомога прибула на Шепетівщину

4-6 жовтня до Шепетівки завітала делегація нідерландського Благодійного фонду «De Ruyter» у складі десяти волонтерів та благодійників, які близько десяти років співпрацюють з благодійним фондом «Зміцнення громад». Згодом до партнерства долучився Центр розвитку «Натхнення» та Благодійний фонд Олександра Співака, щоб спільно підставляти плече у скруті потребуючим.

Візит мав за мету доставку чергового гуманітарного траншу, спілкування та визначення подальших пріоритетів роботи з українськими партнерами, а також огляд закладів, де використовується попередньо надана допомога.

В теплій невимушеній атмосфері нідерландські колеги обговорили з українськими партнерами досягнення та подальші перспективи взаємодії. За результатами роботи – повне схвалення попередніх етапів реалізації міжнародного проєкту «Нас єднає добро», що реалізовується фондом «De Ruyter», Благодійним фондом Олександра Співака та фондом «Зміцнення громад», а також затвердження планів на майбутнє.

Ми цінуємо нашу багаторічну співпрацю й атмосферу довіри, яка є між нашими організаціями. Нас єднає бажання творити добро, і дивлячись на результати по різних громадах, розуміємо: гуманітарна допомога, з любов’ю підготована в Нідерландах, служить українським людям, – коментує Ніко ван Дуйн, член закордонної делегації.

В ході візиту представники усіх фондів-партнерів завітали на зустріч з міським головою Шепетівки Віталієм Бузилем та його заступницею Галиною Безкоровайною. Під час комунікації йшлося про розвиток міжнародного співробітництва в соціальній сфері та посилення дружніх відносин.

Ми щиро цінуємо благодійні проєкти, результатом яких стали відчутні позитивні зміни в матеріально-технічній базі медичних та освітніх установ нашої громади. Поділяємо цінності добра та милосердя, які сповідують ваші організації, та готові до польшої дієвої співпраці, – наголосив Віталій Бузиль.

Гості також відвідали Шепетівську багатопрофільну лікарню, де головна лікарка Валентина Савчук провела ознайомчу екскурсію по відділеннях та розповіла про досягнення і потреби медицини. Зокрема, було оглянуто 4 відділення різного рівня оснащення та визначено першочергові потреби для майбутніх траншів.

– Допомога у вигляді функціональних ліжок, ортопедичних матраців, медичного вмеблювання, інвалідних візочків та ходунців, постілей, засобів для догляду за пацієнтами та багато іншого – всі ці речі вже багато років поліпшують якість медичних послуг нашого закладу. Щиро цінуємо нашу співпрацю та дякуємо і нідерландським, і українським благодійникам від імені медичного персоналу та усіх пацієнтів, – наголошує Валентина Савчук.

Також відбулася поїздка на Старокостянтинівщину, де на базі дитячого садочку № 9 «Малятко» відбулася зустріч з Анатолієм Пасічником, начальником управління освіти громади, та педагогічним колективом закладу. Нідерландські благодійники також оглянули та високо оцінили результати попереднього спільного проєкту капітального ремонту даного ДНЗ. Адже в 2018 році об’єдналися зусилля та кошти українських і нідерландських добродіїв задля покращення умов виховання 60 діток мікрорайону – а в результаті діє один з кращих садочків на на Хмельниччині.

Окрім соціальної сфери, було приділено увагу й харчовій галузі. Зокрема, відбувся візит на Старокостянтинівський цукровий завод, де його керівник Володимир Шостак розповів про специфіку цукроваріння в Україні. Учасники зустрічі обмінялися думками щодо можливостей інтеграції на європейських ринках та можливостей співробітництва.

Кожна зустріч такого рівня є особливо цінною, адже в живому спілкуванні ми черпаємо наснагу і розвиваємо наше співробітництво. Віримо, що разом лиш примножуватимемо здобутки проєкту «Нас єднає добро» і розширюватимемо коло людей та закладів, які отримають необхідну допомогу, – коментує Тетяна Василик, голова правління Благодійного фонду Олександра Співака.

Популярні пости