П’ятниця, 2 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » «Книги – Героям»: для поранених у відомчому шпиталі МВС на Хмельниччині облаштували міні-бібліотеку

«Книги – Героям»: для поранених у відомчому шпиталі МВС на Хмельниччині облаштували міні-бібліотеку

«Книги – Героям»: для поранених у відомчому шпиталі МВС на Хмельниччині облаштували міні-бібліотеку

У відділенні фізичної терапії та реабілітації державної установи «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ в Хмельницькій області» з’явилася невеличка бібліотека із сучасною українською та зарубіжною літературою в українському перекладі.

Таку ініціативу радо підтримали в медзакладі. Тут обладнали зручний та затишний куточок для читання, а правоохоронці допомогли наповнити його якісними та цікавими українськими книгами для читачів з різним колом інтересів, – зазначають в обласній поліції.

У міні-бібліотеці можна знайти найвідомішу українську класику, твори сучасних і навіть місцевих хмельницьких авторів, а також світові бестселери в українському перекладі.

Передала до реабілітаційного центру книги зі своєї домашньої бібліотечки. Вона особисто полюбляє читати детективи, тож вважає, що такий жанр зацікавить і її колег-правоохоронців, які перебувають у лікарні на реабілітації, – розповідає майор поліції Катерина Шкуратова.

Завідувачка відділенням Алла Ярмош зазначила, що процес лікування та реабілітації поранених – складний і довготривалий.

Пацієнти проводять у нашому лікувальному закладі по кілька тижнів. Більшість із них – не місцеві, тому відвідувачі, які могли б їх розважити та відволікти від похмурих думок, приходять не так часто. Тому весь наш персонал щиро зрадів ініціативі МВС “Книги – Героям”, – зазначила пані Алла.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.