Вівторок, 21 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На Шепетівщині стару психлікарню можуть продати майже за два мільйони гривень

На Шепетівщині стару психлікарню можуть продати майже за два мільйони гривень

На Шепетівщині стару психлікарню можуть продати майже за два мільйони гривень

Хмельницька обласна рада провела торги з продажу майна обласної психіатричної лікарні №2, ліквідованої у квітні 2019 року. Фірма-переможець, яка володіє мережею готелів, готова заплатити за комплекс 1,89 мільйона гривень. Про це стало відомо зі  сайту “Прозорро.Продажі”.

Хмельницьку обласну психіатричну лікарню №2 ліквідували у 2019 році. Її будівлі, загальною площею понад 1 тисячу 391 квадратний метр, розташовані на вулиці Шкільній, 24 та 10А, що у селі Городище Шепетівського району.

Приміщення перебувають у задовільному стані. Вони обладнані водопроводом і пожежною сигналізацією. Будівлі розташовані на земельній ділянці площею 2,6629 гектара. Цільове призначення земельної ділянки: «Охорона здоров’я та соціальних послуг». Приміщення можуть використовуватися для проживання внутрішньо переміщених осіб та евакуйованих осіб.

Будівлі намагались продати ще з 2021 року. Стартова ціна лота складала 3,783 мільйона гривень. Але після кількох невдалих аукціонів була знижена.

Цього разу на аукціон прийшов один учасник, який запропонував за будівлі 1,89 мільйона гривень. Йдеться про ТОВ “Сіті Хотелс Менеджмент”, яке володіє мережею готелів “Сіті Парк”.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.