Субота, 6 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Коли закінчиться війна: розповідає Президент України

Коли закінчиться війна: розповідає Президент України

Коли закінчиться війна: розповідає Президент України

Війна проти росії закінчиться, коли переможе Україна. Про це в інтерв’ю грецькому виданню “EPT News” заявив Президент України. Крім того, Володимир Зеленський наголосив: якщо зараз віддати українські землі росії, то вона на цьому не зупиниться, як і не зупинилася після захоплення Криму.

Ми готові відновити нашу територіальну цілісність. Інакше, якщо ми готові поступитися частиною землі Росії, тоді всі ці люди загинули дарма. Тоді чому вони загинули? Навіть якщо віддати землю Росії, то вона на цьому не зупиниться, як і не зупинилася після захоплення Криму, – зауважив глава держави.

Також Володимир Зеленський наголосив, що після застосування фосфорних боєприпасів росія здатна застосувати й інше заборонене озброєння.

Я вважаю, що після випадків застосування забороненої зброї, так званих, фосфорних бомб, як це було в центрі Харкова, у Маріуполі, на півдні нашої держави, на околицях Запоріжжя, Донецька, Луганська, можна припустити, що Росія здатна використовувати й інші види забороненого зброї, – наголосив Президент України.

Нагадаємо, Володимир Зеленський переконаний, що війна в Україні нічого не дасть росії, а лише збільшуватиме кількість держав, які працюватимуть на її ізоляцію.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.