Субота, 6 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Розпочалась евакуація людей із «Азовсталі» (відео)

Розпочалась евакуація людей із «Азовсталі» (відео)

Розпочалась евакуація людей із «Азовсталі» (відео)

Учора, 1 травня, розпочали евакуацію людей із “Азовсталі”. Про це вчора, наприкінці 67 дня війни, у своєму відеозверненні повідомив Президент Володимир Зеленський.

Після багатьох тижнів переговорів, після багатьох спроб, різних зустрічей, дзвінків і пропозицій. Не було жодного дня, щоб ми не намагалися знайти таке рішення, яке забезпечить порятунок наших людей. Сьогодні вперше за всі дні війни запрацював цей життєво необхідний коридор. Вперше було дві доби справжнього припинення вогню. Вдалося вивезти вже понад сто цивільних – жінок, дітей, які рятувалися від бойових дій саме там. Саме на «Азовсталі». Враховуючи всі складнощі процесу, перші евакуйовані прибудуть у Запоріжжя завтра вранці. Там їх зустрічатиме наша команда. Сподіваюся, що завтра також будуть дотримані всі необхідні умови, щоб продовжити вивозити людей із Маріуполя. Плануємо розпочати о восьмій ранку, – прокоментував Володимир Зеленський.

Згодом Давид Арахамія оприлюднив відео евакуації українців:

– Надважливу частину роботи виконали Денис Прокопенко і полк «Азов», Головне управління розвідки Міністерства оборони, команда Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій та Ірина Верещук. Дякуємо за підтримку ООН і Міжнародному Комітету Червоного Хреста. Багато людей працювали для того, щоб це стало можливим. Робота буде продовжуватися, доки ми не врятуємо всіх наших людей, – написав Давид Арахамія.

Головне фото: Економічна правда

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.