Середа, 22 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Конфіскація євроблях: на Хмельниччині вже два автомобілі перейшли у власність держави

Конфіскація євроблях: на Хмельниччині вже два автомобілі перейшли у власність держави

Конфіскація євроблях: на Хмельниччині вже два автомобілі перейшли у власність держави

Напередодні Хмельницький міськрайонний суд виніс постанови, якими конфіскував у власність держави два автомобілі громадян за порушення митних правил.

Перше рішення стосувалося автомобіля “Opel Astra”. 13 вересня 2018 року автівка заїхала на територію України з метою особистого користування у митному режимі «транзит». Однак, всупереч вимог ст. 95 Митного Кодекса України протягом 10 діб вказаний автомобіль не було вивезено за межі митної території України. У середині листопада 2021 року цю автівку зупинили патрульні і склали відповідний адмінпротокол, – зазначають у пресслужбі суду.

Друге рішення суд виніс щодо автомобіля “Mitsubishi Carisma”, який належить громадянину Німеччини.

10 жовтня 2014 року машина в’їхала смугою руху «зелений коридор» в Україну з метою особистого користування у митному режимі «тимчасове ввезення». Проте станом на 17 грудня 2021 року інформація щодо вивезення вказаного транспортного засобу за межі митної території України або поміщення в інший митний режим відсутня. Таким чином, було перевищено, встановлений ст. 380 Митного кодексу України термін тимчасового ввезення транспортного засобу особистого користування на митну територію України (понад тридцять діб), – додають у пресслужбі.

Крім того, що у двох чоловіків конфіскували автомобілі, суд також стягує з них по 496 грн 20 коп. судового збору.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.