Середа, 22 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Понад 30 тонн пластику на переробку зібрали у Славуті минулоріч

Понад 30 тонн пластику на переробку зібрали у Славуті минулоріч

Понад 30 тонн пластику на переробку зібрали у Славуті минулоріч

У 2021 році місцеве комунальне підприємство «СЛАВУТА-СЕРВІС» зібрало 32,3 тонн пластику. Це – рекорд Славути, говорять у громаді.

Славутчани реалізують програму поводження із побутовими відходами. Їх сортують та, за можливості, реалізують на переробку. Так, минулого року лише від продажу ПЕТ-пляшки заробили 203,4 тис. грн. Про це йдеться у звіті комунальників.

– Станом на 01 січня 2022 р. комунальним підприємством «Славута-Сервіс» надано послуги з поводження із побутовими відходами для 13602 абонентів міста та 257 абонентів сіл Голики та Варварівка. У 2021 році вивезено 49,4 тис. м3 побутових відходів, що на 3 тис. м3 більше, ніж за аналогічний період минулого року. Зібрано та реалізовано 32,3 т пластику, що на 14,4 т (180%) більше, ніж минулого року,звітують у підприємстві.

Окрім того, у КП «СЛАВУТА-СЕРВІС» відзвітували про утримання доріг та системи вуличного освітлення, благоустрій громади, регулювання чисельності безпритульних тварин тощо. Також підсумували свої видатки та доходи за рік.

Нагадаємо, з першого лютого в Україні пластикові пакети, товщиною понад 50 мікрометрів, які переважно використовують у точках роздрібної торгівлі та закладах громадського харчування, стали платними.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.