П’ятниця, 1 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України в Хмельницькій області: які питання підіймали на засіданні

Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України в Хмельницькій області: які питання підіймали на засіданні

Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України в Хмельницькій області: які питання підіймали на засіданні

Під головуванням першого заступника начальника ОВА Cергія Тюріна в обласному центрі відбулося засідання членів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України в Хмельницькій області.

Маємо унікальну можливість отримати зворотній зв’язок, відповіді на виклики, які щодня ставить перед нами реальність, скоординувати наші спільні дії, надати потужний імпульс для подальшого розвитку Хмельниччини. Дякую Президенту України Володимиру Зеленському за ініціативу створення дієвого механізму налагодження ефективної комунікації, яким є Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України, – сказав Сергій Тюрін.

Як зазначається, учасникам засідання до обговорення були представлені надзвичайно важливі для територіальних громад області питання щодо функціонування та розвитку економіки, захисту інфраструктури, безпеки та дотримання високих стандартів надання освітніх послуг в умовах війни тощо.

Особливої уваги потребує питання соціального захисту наших громадян. Тут можна виокремити кілька напрямів, зокрема це: проблеми, пов’язані з поверненням до цивільного життя наших воїнів, їх реабілітації, насамперед психологічної та медичної. Організація та надання якісної, доступної та безоплатної реабілітаційної допомоги визнана пріоритетом держави. Це питання має бути на особливому контролі органів влади усіх рівнів, адже адаптація до цивільного життя наших воїнів – це першочергове завдання, – наголосив перший заступник начальника ОВА.

Останній блок питання стосувався безпеки в організації якісного освітнього середовища в умовах правового режиму воєнного стану.

– З початком повномасштабного вторгнення перед нами постали серйозні виклики щодо безпеки та якості навчального процесу, а також здорового харчування школярів. Ми знаємо над чим має працювати обласна військова адміністрація, органи влади на місцях у поточному і вже наступному роках. Переконаний, що консолідація спільних зусиль з реалізації державної політики заради наших дітей дасть свої результати, аби навчальний процес був максимально якісним і проходив у безпечних умовах, діти зростали здоровими, бо це наше з вами майбутнє, – зауважив Сергій Тюрін.

У ході засідання голови територіальних громад області мали можливість розповісти про реалізацію та впровадження окремих проєктів та поділитися своїм баченням щодо вирішення життєво важливих для нашого регіону питань.

Всі пропозиції та напрацювання, які обговорювалися під час засідання Конгресу, будуть передані Уряду.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.