П’ятниця, 21 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » «Конкурсна весна-2023»: освітяни Плужненської громади здобули першість

«Конкурсна весна-2023»: освітяни Плужненської громади здобули першість

«Конкурсна весна-2023»: освітяни Плужненської громади здобули першість

З 10 березня 2023 року на Інтернет-порталі рейтингу освітніх закладів України триває сезон «Конкурсна весна-2023». Мета конкурсу – виявлення та пропаганда прогресивних методів роботи ЗЗСО, активізація педагогічних працівників у пошуках творчого підходу до виконання своїх професійних обов’язків, обмін передовим професійним досвідом тощо. Плужненські освітяни теж випробували свої сили та знання, взявши участь у конкурсі.

Педагоги Кунівського ліцею завжди тримають руку на пульсі педагогічних новацій, раді поділитися власним досвідом і запозичити цікаві ідеї у творчо працюючих учителів, зацікавлені у спілкуванні з колегами з інших регіонів. Участь у конкурсному відборі взяли участь 9 педагогів. За підсумками конкурсу, в номінації «Кращий кабінет директора ЗЗСО» – 3 місце, «Краща бібліотека ЗЗСО» – 1 місце, «Кращий кабінет початкових класів» (4 учасники) – 2 місце, два третіх місця, одне – 4 місце, – розповіли у Плужненській сільській раді.

Також освітяни очікують на результати конкурсу «Кращий кабінет української мови та літератури», «Краща спортивна зала», «Наша школа – найкраща».

Вітаємо педагогів закладу з високою оцінкою їхньої діяльності, бажаємо наснаги у роботі і здобуття нових професійних вершин! – додали у сільраді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.