П’ятниця, 21 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » «Зоряний Олімп – 2023»: у Полонській громаді відзначили юних талантів

«Зоряний Олімп – 2023»: у Полонській громаді відзначили юних талантів

«Зоряний Олімп – 2023»: у Полонській громаді відзначили юних талантів

У Полонському будинку культури відбулося нагородження юних талантів Полонської територіальної громади під назвою «Зоряний Олімп – 2023».

Це щорічне свято науки, таланту й інтелекту збирає юних підкорювачів учнівських вершин. У цей день традиційно відзначають школярів, які показали високий рівень знань та значні результати в олімпіадах, конкурсах науково-дослідницького спрямування, інтелектуальних, творчих та спортивних змаганнях, обласного та Всеукраїнського рівнів, – зазначили у Полонській громаді.

Нагородження здобувачів освіти та їхніх наставників відбулося за участі начальника відділу освіти, молоді та спорту Полонської ТГ Сітарського Віталія, заступниці Полонського міського голови Шамрай Тетяни, головного спеціаліста відділу освіти молоді та спорту Гапонюк Марини, колективу Полонського відділу освіти, директорів закладів загальної середньої освіти, вчителів та батьків.

Свято показало, що талановиті діти – талановиті у всьому! Вітання всім учасникам «Зоряного Олімпу – 2023» та їхнім педагогам-наставникам. Бажаємо нових звершень і творчих злетів! – додали у Полонській міській раді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.