Понеділок, 26 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Концерт на сходинках в Михайлюцькій громаді

Концерт на сходинках в Михайлюцькій громаді

Концерт на сходинках в Михайлюцькій громаді

З нагоди Дня Прапора та Дня Незалежності України в Михайлючці відбувся урочистий захід, який зібрав місцевих жителів біля імпровізованої сцени. Низка локацій під відкритим небом створила атмосферу народного гуляння.

Аби свято вдалося, а разом з тим, було безпечним для здоров’я мешканців громади, основне дійство розгорнулося прямо на сходинках місцевого Будинку культури. Чудова літня погода підтвердила правильність організаційного рішення.

Богдан Книш, голова Михайлюцької громади, привітав усіх присутніх з прийдешньою 30-ю річницею Незалежності України, побажавши миру, злагоди, щедрої долі та процвітання рідній державі та усім мешканцям громади. Присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять героїв АТО та Майдану, що віддали життя за волю, свободу і незалежність Батьківщини.

Стрижнем заходу став концерт, підготований зусиллями працівників Михайлюцького будинку культури та аматорів народної творчості. З вітальними композиціями виступили також творчі колективи Майдан-Лабунського і Цмівського клубів. Присутні також могли оцінити виставку народної творчості місцевих майстрів, взяти участь у флешмобі учасників художньої самодіяльності, порозважатися та почастувати дітей солодощами.

Розпочавшись в адміністративному центрі громади, урочисто-святкові заходи пройдуть по всіх населених пунктах Михайлюцької ТГ.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.