Понеділок, 27 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Коригувати чи почекати: як подбати про молочний прикус дитини

Коригувати чи почекати: як подбати про молочний прикус дитини

Коригувати чи почекати: як подбати про молочний прикус дитини

Кожні мама й тато роблять усе, аби їх діти щасливо усміхалися. Стоматологи радять бути уважними до здоров’я малечі, аби ці посмішки були не лише яскравими, а й здоровими.

Навіть маючи хороший прикус від народження, дитина може його зіпсувати під час неправильного годування груддю чи з пляшечки.

Також, уже розвиваючись, ваша малеча може набути шкідливих стоматологічних звичок, як-от смоктання пальчика, олівця/ручки тощо, – пояснює ортодонтка “Фенікс -Дент” Діана Костюк. – Тож, аби запобігти погіршенню ситуації, слід вчасно зреагувати та почати коригувати молочний прикус.

Лікарка наголошує, що лікування у такому випадку – особливо важливе.

Чим раніше ми виявимо неправильний прикус і розпочнемо курс лікування, тим з меншими втратами часу, грошей та емоцій можна буде скоригувати його, адже у дітей виправлення неправильного прикусу триває набагато швидше, аніж у дорослих, – наголошує пані Діана.

До того ж, на відміну від клінічної ситуації дорослої людини, у дітей, коригуючи неправильний прикус, можна впливати на напрям зростання корінних зубів та розвиток щелепи.

Важливо пам’ятати, що кожен випадок – індивідуальний. І саме від унікальної ситуації вашої дитини залежить те, чи призначить лікар корекцію, чи використовуватиме пластинки, або ж капи (ми у “Фенікс -Дент”, маючи для цього достатнє оснащення та фах медиків, враховуємо всі нюанси, тож можемо забезпечити максимально індивідуальний підхід). Раджу не затягувати та звернутися до лікаря вже, – говорить Діана Костюк.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.