Неділя, 5 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » “Ковідна тисяча”: до ажіотажу долучились видавці, Прем’єр та … шахраї

“Ковідна тисяча”: до ажіотажу долучились видавці, Прем’єр та … шахраї

“Ковідна тисяча”: до ажіотажу долучились видавці, Прем’єр та … шахраї

За місяць, із 19 грудня, українцям та українкам, що отримали дві дози вакцини від COVID-19, виплачуватимуть по тисячі гривень. Гроші можна буде “підтягнути” у “Дії” та придбати за них квитки в кіно, театр, музей, абонемент у спортзал, або витратити на квитки для мандрівок всередині країни – на внутрішні авіа- та залізничні рейси.

Однак, не всі зможуть скористатись цією можливістю, адже не у всіх містах є кіно- та театри, виставкові зали абощо. В селах їх взагалі немає, а пенсіонерам це не завжди потрібно. Як врегульовуватимуть ситуацію, сьогодні на сесійному засіданні нардепам пояснив Прем’єр України.

Використання даної можливості в селах, а також українськими пенсіонерами, зараз допрацьовується. На момент запуску програми ці пропозиції урядом будуть озвучені та представлені суспільству, – зазначив Шмигаль.

Шмигаль додав, що на цей рік у бюджеті під програму вже заклали 3 млрд гривень. Стільки ж – на початок наступного року. Скільки загалом коштів витратять – не знає.

До “тисячної” дискусії долучились і книговидавці. Так, член правління УАВК Українська Асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, гендиректор видавництва “Ранок” Віктор Круглов у своєму фейсбук опублікував офіційне звернення до Президента, де закликав Зеленського додати до вказаного переліку “можливостей тисячі” і книги.

Обережно! Вам перерахували гроші

Поки в Уряді регулюють усі нюанси щодо виплат “ковідних грошей”, шахраї вже зорієнтувались і вигадали нову схему збагачення:

Світлина від Media Sapiens.

Такі повідомлення почали надсилати українцям. Про це повідомляють у ПриватБанку.

– Клієнтам та клієнткам банку приходить повідомлення про виплату на кілька тисяч гривень, якщо перейти за надісланим посиланням й заповнити особисті дані та реквізити банківських карток, – передає МедіаСапієнс. -У такий спосіб зловмисники можуть отримати доступ до рахунку клієнтів. У пресслужбі нагадали, що банк ніколи не проводить розіграш призів або грошових винагород.

Якщо ви отримували таке повідомлення, у банку радять:

  • не переходити за підозрілими посиланнями з повідомлень;
  • не вказувати свої особисті дані та дані банківської картки;
  • ігнорувати такі повідомлення та блокувати акаунти, які їх надсилають.

Головне фото: ГуляйПоле.City

Популярні пости