Неділя, 5 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці невідомі проводять соціологічне опитування: що важливо знати

У Шепетівці невідомі проводять соціологічне опитування: що важливо знати

У Шепетівці невідомі проводять соціологічне опитування: що важливо знати

Останніми днями вулицями міста Шепетівки невстановлені особи проводять так зване “соціологічне опитування”. Його мету, фінального розпорядника зібраної інформації та ціль використання даних вище згадані особи респондентам не називають.

До мене на вулиці підійшла жінка із бейджем від київської ГО, представилась Наталею (не місцева). Питання стосувались щодо виборів на пост Президента, міського голови, оцінки діяльності міського голови, голови ОДА та облради, місцевих та обласних депутатів, нардепа по нашому округу. Також запитали, чи, на мою думку, місто рухається у правильному напрямку, чи вважаю я необхідним недопуск невакцинованих у публічні місця, чи є корупція у міськраді, де я беру інформацію про події і т. д. – розповідає жителька міста Шепетівка, яку опитували невідомі.

Зокрема, як повідомляє одна з респонденток опитування, на питання, хто замовник збору інформації, пані Наталія не відповіла та ввічливо “перевела” тему.

При зустрічі з такими особами просіть назвати компанію або структуру, що проводить опитування, а також продемонструвати відповідний документ, – зазначають у Шепетівський міській раді. – Будьте уважними та в жодному разі не надавайте невстановленим особам власні персональні дані!

Популярні пости