Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » “КозакСічFest”: на Плужненщині здобувачі освіти взяли участь у фестивалі козацьких традицій

“КозакСічFest”: на Плужненщині здобувачі освіти взяли участь у фестивалі козацьких традицій

“КозакСічFest”: на Плужненщині здобувачі освіти взяли участь у фестивалі козацьких традицій

У Плужненській громаді на Січі відбувся фестиваль козацьких традицій “КозакСічFest”. 

На Великій козацькій раді рої закладів освіти Плужненської громади “Соколята” Борисівського ліцею, “Кунівські куниці” Кунівського ліцею, “Вареники” молодіжного центру “Великорадогощанська січ”, “Бойові курчата” Мякотівського ліцею, “Плужненські патріоти” Плужненського ліцею, “Нащадки козаків” Плужненського ліцею Хмельницької обласної ради склали присягу учасників Всеукраїнської військово-спортивної національно-патріотичної гри “Сокіл”  (“Джура”), об’єднались у курінь імені Федора Острозького та обрали собі козацьку старшину.

Також відбулась посвята у козаки Великорадогощанської січі. Козацькі забави, запекла теренова гра, заняття на різних локаціях зробили наш фестиваль рухливим, спортивним, запальним. Смачним та ситним цей день на Січі став завдяки нашим друзям ізяславським козакам – всі їли та нахвалювали їх особливий куліш та запашну козацьку юшку, – додали у Плужненській сільській раді.

Солодка вата – від Контінентал Фармез Груп. Виступав танцювальний колектив “Аквамарин” Плужненської школи мистецтв. А чудові пісні та музичні композиції у виконанні колективу “Збруч” Тернопільської філармонії зробили свято мелодійно різнобарвним.

Дякуємо всім, хто в цей день завітав на Січ. Бажаємо плідної праці нашим джурам та козакам. Дякуємо Захисникам України, які борються за те, аби ми могли наслідувати козацькі традиції, жити у вільній країні! – додали в установі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.