Вівторок, 28 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Крадіжка у лісосмузі: який вирок виніс суд шепетівчанці

Крадіжка у лісосмузі: який вирок виніс суд шепетівчанці

Крадіжка у лісосмузі: який вирок виніс суд шепетівчанці

27-річна шепетівчанка разом з братом та сусідом поїхала у лісосмугу в Шепетівці. Там вони випивали і жінка витягнула з барсетки сусіда 5 000 гривень. Гроші вона передала братові.

Ситуація трапилась 7 липня 2022 року. Як зазначається, брат про крадіжку не знав. У судовому засіданні жінка сказала, що сусід спершу погодився позичити їй гроші, а потім почав відмовлятися. Тоді шепетівчанка взяла їх сама з барсетки у бардачку його автомобіля.

Шепетівський міськрайонний суд визнав 27-річну шепетівчанку винною у крадіжці, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України), та призначив їй покарання у вигляді 6 місяців арешту (суд застосував статтю 69 КК України «Призначення більш м’якого покарання, ніж передбачено законом»).

При призначенні покарання суд врахував, що обвинувачена має кримінальне минуле, знову вчинила тяжкий злочин, не працює, але за місцем проживання характеризується позитивно, утримує малолітню дитину, щиро розкаялась та активно сприяла розкриттю злочину, відшкодувала завдану шкоду, «що істотно знижує ступінь тяжкості вчиненого нею правопорушення».

Суд дійшов висновку, що шепетівчанці слід призначити покарання із застосуванням ст. 69 Кримінального кодексу України у виді арешту.

Наразі вирок не набрав законної сили та може бути оскаржений до апеляційного суду.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.