Вівторок, 28 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » В Ізяславській ТГ відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

В Ізяславській ТГ відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

В Ізяславській ТГ відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

В Ізяславській громаді під керівництвом міського голови Сергія Шлегеля відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини міськради.

На зібранні вирішувалась доля малолітньої дитини – участь батька у вихованні сина, який наразі проживає з матір’ю. Порушене питання було попередньо ретельно вивчено працівниками відділу «Служби у справах дітей» міської ради, – зазначають в установі.

За підсумками розгляду зазначеного питання, прийнято конструктивне рішення в інтересах дитини і взято на контроль до його повного виконання. По завершенню засідання присутніми було переглянуто та затверджено індивідуальні плани дітей, які перебувають на обліку відділу «Служби у справах дітей» міськради.

У ході засідання було наголошено на тому, що відділ «Служба у справах дітей» міської ради працює задля покращення умов життя та виховання дітей. Проте це можливо лише у тому випадку, якщо самі батьки (опікуни, піклувальники) готові належно виконувати свої батьківські обов’язки і прислухатися до порад працівників відділу, – додають у міськраді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.