Четвер, 30 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Крадіжки під час воєнного стану: в Нетішині судили чоловіків

Крадіжки під час воєнного стану: в Нетішині судили чоловіків

Крадіжки під час воєнного стану: в Нетішині судили чоловіків

Підсудні скоїли свої злочини у квітні цього року. Один потребував грошей на наркотики, інший у своєму злочині розкаявся та пообіцяв намагатись відшкодувати втрати. Що стосовно них вирішив суд – далі в тексті.

За публічного обвинувачення Шепетівської окружної прокуратури, суд визнав винними двох жителів м. Нетішин, які окремо один від одного вчинили крадіжки в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України). 

Один із чоловіків вкрав у своєї колишньої співмешканки ноутбук, коли був у неї в гостях. Поки власниця ґаджету вийшла до сусідньої кімнати, він заволодів ноутбуком, який потім здав до ломбарду. В суді чоловік зізнався, що потребував грошей на наркотики.

Того ж місяця інший чоловік викрав побутову техніку із декількох магазинів. Свою вину він повністю визнав у суді та пообіцяв, що намагатиметься відшкодувати заподіяну шкоду.

Вироками Нетішинського міського суду зловмисників засуджено до 6 та 5 років позбавлення волі. Вироки суду не набрали законної сили та можуть бути оскаржені в апеляційному порядку.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.