Четвер, 30 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Понад 140 000 гривень на “каву для ЗСУ” зібрала ініціатива ХАЕС

Понад 140 000 гривень на “каву для ЗСУ” зібрала ініціатива ХАЕС

Понад 140 000 гривень на “каву для ЗСУ” зібрала ініціатива ХАЕС

Ініціатива “поділися кавою із ЗСУ”, яку запустили працівники Хмельницької АЕС, досі триває, але організатори вже мають про що відзвітувати. Так, понад, 140 тисяч гривень, зібраних учасниками та учасницями акції, уже перерахувати на спецрахунок ЗСУ.

143 тис. грн, зібрані атомниками та їх колегами під час благодійної акції «Поділися кавою із ЗСУ», перераховано на спецрахунок Збройних сил України в НБУ,кажуть у пресслужбі ХАЕС.

До ініціативи небайдужі нетішинці долучались і перед самим перерахунком коштів для війська.

Коли організаторки акції завітали до відділення Ощадбанку у м. Нетішин, щоб перерахувати кошти захисникам, працівники банку з радістю приєдналися до благодійного флешмобу. Ініціативу підтримали й відвідувачі Ощадбанку. Адже поділитися кавою – це так просто, а такі спільні зусилля – це невеличкі кроки, які наближають нас до Перемоги! Отож, усі кошти перерахували ЗСУ, – кажуть організатори.

Нагадаємо, що благодійний флешмоб триває. Дві «кавові» скриньки цього тижня мандрують колективами освітян та медиків. Організатори пропонують охочим приєднуватись та ділитися кавою, щоб підтримати військових.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.