П’ятниця, 24 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Кращих спортсменів та тренерів регіону відзначили на Хмельниччині

Кращих спортсменів та тренерів регіону відзначили на Хмельниччині

Кращих спортсменів та тренерів регіону відзначили на Хмельниччині

Кращих спортсменів та тренерів Хмельницької області відзначили у регіоні. Нагороди їм вручив голова ОВА Сергій Гамалій.

Хмельниччина має потужну спортивну родину, яка на світових та національних змаганнях демонструвала вправність, витримку та знання, займала призові місця. Боцула Марія, Лазарев Денис, Смагула Дмитро, Гвоздик Олександр, Ветошкін Владислав, Гаврилюк В’ячеслав, Карцан Аркадій, Петров Віктор, Гула Павло, Салабай Денис, Грабовський Віталій, Лісінська Анастасія – це лише частина відомих спортсменів Хмельниччини, які прославляли нашу країну. Навіть у складний для країни час спортивне життя на Хмельниччині не зупинилось, наші тренери й спортсмени продовжують тренувати, тренуватись та брати участь у різноманітних змаганнях, – йдеться у повідомленні пресслужби ОВА.

Нагрудні знаки “Майстер спорту” та “Майстер спорту міжнародного класу” Гамалій вручив спортсменам сьогодні, перед початком занять.

Нагороди отримали: Віктор Бойко, Ірина Боярин, Ілона Стаднійчук, Денис Салабай – видатні спортсмени Хмельницької області.

Наші спортсмени та тренери не лише підтримують та пропагують здоровий спосіб життя, підкорюють висоти, а й навчають майбутніх чемпіонів, навіть у час війни, – зазначив Сергій Гамалій. – У свою чергу, запевняю, що ми й надалі сприятимемо розвитку спорту, розбудові спортивної інфраструктури, аби молоде покоління мало всі умови для навчання й тренування, щоб прославляти наш рідний край та Україну.

За вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, високу професійну діяльність відзнаками ОВА нагородили тренерів:

  • Олега Лапінського – тренера-викладача відділення боксу Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №2;
  • Олександра Скавронського – тренера-викладача відділення боксу Кам’янець-Подільської дитячо-юнацької спортивної школи №2;
  • Дмитра Смагула – тренера-викладача відділення боксу Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи “Авангард”;
  • Андрія Чумакова – заслуженого тренера України з боксу;
  • Анатолія Чумакова – заслуженого тренера України з боксу, заслуженого працівника фізичної культури та спорту України.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.